harry potter
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

harry potter

muhteşem bir forum

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Jason Isaacs, Ölüm Yadigarları'nda da Oynayacak.

YazarMesaj
admin dilara
Admin
admin dilara

Jason Isaacs, Ölüm Yadigarları'nda da Oynayacak. Empty
MesajKonu: Jason Isaacs, Ölüm Yadigarları'nda da Oynayacak.   Jason Isaacs, Ölüm Yadigarları'nda da Oynayacak. Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 8:09 pm

Jason Isaacs, Zümrüdüanka Yoldaşlığı'ndan sonra, Ölüm Yadigarları'nda da ölüm yiyen Lucius Malfoy'u canlandıracak.

Jason Isaacs, ComingSoon.com'a, Ölüm yadigarların da yeniden, Ölüm yiyen Lucius Malfoy'u canlandıracak olmasıyla alakalı bir röportaj verdi.

Jason'un bu röportajından bazı bölümler aşağıda.

Alıntı
"Karım Narcissa Malfoy'u canlandıracak kişinin çok uzun yıllardır hayranıyım.Bu yüzden çok heyecanlıyım."

Ölüm Yadigarları'nı okumadığını belirten Isaacs;

Alıntı
"İtiraf etmeliyim ki Ölüm Yadigarlarını okumadım. Çünkü bu uzunlukta bir kitabı okumak için kendimi yeteri kadar hazır hissetmiyorum.

Alıntı
Kitaptaki geleceğim hakkında bir ödül töreninde JKR ile görüştüm. Dizlerimin üstüne çöküp "Beni hapishaneden çıkar.Yalvarıyorum." dedim. O ise "Çıktın.İlk bölümde." şeklinde yanıt verdi. Tüm bilmek istediğim buydu.Hemen imzaladım"

Alıntı
"Gary Oldman, Richard Harris, Michael Gambon ve Helen McCrory gibi birçok müthiş oyuncuyla birlikte çalışmak gerçekten inanılmaz."

Röportajın sonunda Harry Potter dışında yer aldığı projelerden bahseden Jason Isaacs'ı, Son filmde yeniden izlemek keyifli olacak gibi görünüyor.
https://harrypotter.forumotion.eu

Jason Isaacs, Ölüm Yadigarları'nda da Oynayacak.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ölüm Yadigarlarında Vernon Dursley Var, Amycus Carrow Yok!
» Harry Potter ve Ölüm Yadigarları
» ölüm yadigarından yeni resimler
» Ölüm Yiyen Yaxley, Melez Prens'te
» Ölüm Yadigarları Kütüphanelerden En Çok Alınan Kitap!