harry potter
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

harry potter

muhteşem bir forum

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Harry Potter dışındaki rolleri

YazarMesaj
admin dilara
Admin
admin dilara

Harry Potter dışındaki rolleri Empty
MesajKonu: Harry Potter dışındaki rolleri   Harry Potter dışındaki rolleri Icon_minitimePtsi Mayıs 24, 2010 8:57 pm

Watson'ın Potter filmleri dışında rol aldığı ilk film 2007 yılı yapımı TV filmi olan Ballet Shoes 'dur. Pauline Fossil rolünü canlandırmıştır. Proje için "Harry Potter (ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı) 'a dönmek için kararsız kaldım fakat Ballet Shoes'a direnemedim. Gerçekten sevdim." demiştir. Aynı isimli Noel Streatfeild'in romanının uyarlanan BBC adaptasyonu olan filmde Watson hikâyede yer alan üç kız kardeşin en büyüğüdür.Yönetmen Sandra Goldbacher "Emma, Pauline için mükemmeldi... Bir piercingi var, onun sahip olduğu narin hava ona baktıkça sizin ona bakıp dalmanıza sebep olur." yorumunda bulundu. Watson sarı saçıları rol gereği ağartılmıştır. Ballet Shoes Birleşik Krallık'ta yılbaşı tatilinde yayınlandı ve filmi 5.2 milyon izleyici izledi. Film eleştirilerin geneliden zayıf notlar aldı ve The Times filmi " az duygusal yatırımla veya büyü veya dramatik momentum ilerlemekte" olarak tanımlamıştır. Yine de filmdeki performansı genellikle övüldü; The Daily Telegraph film için "Kesinlikle iyi yapılmış mıydı, hiç yoktan değil mi çünkü o bu günlerde ne kadar iyi çocuk aktörlerden biri olduğunu doğruladı" yazdı.

Watson 2008 Aralığında gösterime giren animasyon filmi The Tale of Despereaux'da seslendirme yapmıştır. Filmde sesiyle Prenses Pea karakterini canlandırdı.

2008 Haziranında Chanel moda şirketi ile 3 milyon dolarlık reklam anlaşması imzalamıştır. Chanel şirketinin sahip olduğu Coco Mademoiselle parfümlerinin Keira Knightley'nın yerini alarak yeni yüzü olmuştur.
https://harrypotter.forumotion.eu

Harry Potter dışındaki rolleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Harry Potter'in zor hastalığı
» Harry Potter bereketi
» Harry Potter ve Ölüm Yadigarları
» Harry Potter hayranlarına müjde!
» Harry Potter Çevirme Yarışı!