harry potter
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

harry potter

muhteşem bir forum

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

J.K.R. internette Ozan Beedle Hikayeleri'nin açık artırmasına tepki gösterdi.

YazarMesaj
admin dilara
Admin
admin dilara

J.K.R. internette Ozan Beedle Hikayeleri'nin açık artırmasına tepki gösterdi. Empty
MesajKonu: J.K.R. internette Ozan Beedle Hikayeleri'nin açık artırmasına tepki gösterdi.   J.K.R. internette Ozan Beedle Hikayeleri'nin açık artırmasına tepki gösterdi. Icon_minitimeC.tesi Mayıs 29, 2010 5:16 pm

J.K. Rowling'in bugün internet sitesinde FAQ ve fan site ödülü ile ilgili haberler vardı. Haberler, Rowling'in açık artırmada Ozan Beedle Hikayeleri'ni 7.kopyasına ulaşırken seyredişini yansıtıyor.
''Açık artırma devam ederken birinin benim o anki tepkilerimi görmeyişi gerçekten büyük bir şanstı. Fiddy, Angela, Christine ve ben büromuzda Fiddy'nin bilgisayarı etrafında oturmuş Sotheby'nin programını seyrediyorduk (Fiddy benim kişisel yardımcım,diğerleri gelen maillerden sorumlu yardımcılar). Ardı sıra kesilmeyen her artışla birlikte ben de öfkeyle bağırıyordum ve son miktara ulaştıklarında ortam sakinleşmişti. ''
https://harrypotter.forumotion.eu

J.K.R. internette Ozan Beedle Hikayeleri'nin açık artırmasına tepki gösterdi.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ozan Beedle'ın Hikayeleri En Hızlı Satılan Kitap!
» "The Tales of Beedle The Bard" Açık Artırmada.
» "Ozan Beedle'ın Hikayeleri" £1,950,000'a Satıldı!